Чому війна саме на нашій території і коли вона закінчиться. Атмолог та докторка філософії

2022 ж. 8 Там.
212 657 Рет қаралды

Містична історія Еви тут www.youtube.com/watch?v=NOaID...
а також тут www.youtube.com/watch?v=RTkCR...
@EVA - докторка філософії, авторка прикладної галузі знань про структуру людини, науки про щастя - Атмалогія. Кандидатка психологічних наук.
▫️ kzworld.info/label/5jr...
▫️ instagram.com/eva_atmalogiya
▫️ t.me/eva_atmalogiya
Оксана (Дослідниця таємних знань, авторка каналів "Мій Світ" та "Містична історія")
Чим я можу вам допомогти👉 kzworld.info/throw/bejne/iX-De5un0aqHk6U
Тренінг "Як почути підказки душі"👉 kzworld.info/throw/bejne/jZ2Ue82w0IWXg2o
Марафон "Сім кроків до великих змін"👉 kzworld.info/throw/bejne/fIp9nMmsyIygkXs
Моя консультація - це інтеграція психології, нумерології, астрології. Аналізую людину використовуючи поєднання різних нумерологічних систем, застосовую багатовимірне енерго-інформаційне сканування. Ми говоримо про бізнес, гроші, кар’єру, таланти, успіх у соціумі, особистий ріст, стосунки, призначення, кармічні уроки.
Підбір працівника. Визначаю таланти та здібності людини та вид роботи, яку вона може виконувати. З’ясовую чи поєднується працівник із керівником на енергетичному рівні та визначаю суть їхнього союзу. Все те саме можна з‘ясувати про батьків та дітей, чоловіків та жінок, партнерів, друзів тощо.
Контакт зі мною:
Facebook bit.ly/2XMdIJR
Instagram bit.ly/312qUvJ
Атмолог Ева про закінчення війни в Україні та про те, чому ця війна саме на нашій території

Пікірлер
 • 👽Містична історія Еви тут

  Мій СвітМій Світ
 • Я так думала що війна змінить наш народ, але гроші перемогли. Багато людей змінились, але і дуже мало. Вірю що добро переможе ❤️

  ValentinaValentina
 • Все настільки дивно,цікаво,захоплююче чути!Невже Україна-обрана вищими силами,щоб бути прикладом для світу!

  Sasha AzurSasha Azur
 • О Єво! Але на війну ЙДУТЬ Свідомі, Світлі, Відповідальні,Розумні, Величні, Всі хто розвивався, і розумом, душею, ВЖЕ був вищий багатьох! І ми їх можемо втратити😰. А сміття, немічні душі, непотріб! - поховались! Воно, оте негідне збережеться.як і недалекі оті орки, що принесли на нашу Землю,лихо.смерті. Що ж це за війна за переродження? Тому, я не почула, для себе, відповідь на моє ЧОМУ?

  Валентина МалярчукВалентина Малярчук
 • По словам Евы все должны измениться, простым людям не надо меняться, они добрые и жили правильно, пусть меняются депутаты, воры и манипуляторы, жизнь будет лучше!

  Любовь МоисееваЛюбовь Моисеева
 • Єва,по вашій відповіді чи не забагато вимагає всесвіт від однієї країни і народу який в ній живе.

  Светлана КозСветлана Коз
 • Люди не міняються,добрі стали добріші а погані стали монстрами

  Галя БрунькоГаля Брунько
 • Очень противоречивые чувства.... С одной стороны про изменения, мир, любовь и трансформацию я понимаю и согласна.

  Anna NAnna N
 • Послухала Еву і чомусь подумала, що за всі страждання, які пережив наш народ протягом століть нас обрано вищими силами, аби звільнити весь світ від монстра рф, бо лише ми, українці, здатні це витримати і усвідомити!

  Ольга ФедорченкоОльга Федорченко
 • Дякую Вам, за відповідь. Дуже позитивна Єва!!! Нажаль не всі люди розуміють, що відбувається на землі. І яких змін потребує наша Україна! 💞🌹

  Галина КосенкоГалина Косенко
 • Дух Святой на Землю прийдет через нашу Украину! Через украинских женщин и мужчин на нашей земле! Наша земля Священна! Евочка- вы прекрасны!💖🙏☀️ мне очень отзывается!

  АмадэяАмадэя
 • Полностью с вами согласна, Ева. Вы уже второй человек от которого я слышу именно такую историю нашего создания и устройства наших миров. Проблема человека в нежелании взглянуть на все это шире, вместо того чтобы войти в дверь мы подглядываем в замочную скважину и жалуемся что нам плохо видно.

  Елена ЩабринаЕлена Щабрина
 • Дякую. Вам Єва я завжди відчувала що наша Україна -свята та оберігає в вищими силами та Всевишнім.и. Силами Небесними!

  Жанна ЛещенкоЖанна Лещенко
 • Такої війни,

  SINERHYASINERHYA
 • Ви праві на 100 відсотків, закінчення війни повністю залежить від нас і від нашої трасформації, нашого світогляду, співчуття, допомоги слабшим за нас. Ми повинні стати одним цілим, народом, який дійсно прагне відновити нашу країну, вигнати не лише зовнішньго, а головніше внутрішнього ворога

  Irinka OrchidIrinka Orchid
 • духовность Украины заключается не в построении как можно больше Церквей!!! Духовность, чтобы не было Детей Сирот и домов Пристарелых!!!!!

  Irina IrinaIrina Irina
 • Поэтому мы ищем себе людей близких по духу....в одном духе которые с нами - это наши друзья....

  Инна КарадашевскаяИнна Карадашевская
 • Дякуємо Вам.Все вірно, потрібно відпустити страх,злість а впустити в себе тепло, людяність,всепрощення і Віру. Віру в добро,в наших хлопців, в наш Сильний народ. Я дивилась багато запропонованих Вами медитацій,і мені це допомогло. Я і раніше прощала людям їх ненависть, зависть,а зараз тим паче. Я хочу жити в чистій хорошій,роботящий країні. І це так буде. Моя сім'я багато пережила я сама була на грані нервового зриву. Але заспокоїлась і тепер Все Буде Україна

  Оксана БорщівськаОксана Борщівська
 • Слухаю цю жінку вдруге! Сама я займаюсь єнергопрактиками, лікую людей...Тому дуже відчуваю фальш ... Радію, що ЄВА - дійсно відчуває, бачить , розуміє те, що зараз відбувається в всесвіті..Вона надає сили своєю розмовою, її слова надихають робити щось дуже корисне не тільки для себе...і для інших також..Дякую, Оксана, що відкрила нову Людину нашоі сучасності ❤️

  Ирина ЖугановаИрина Жуганова
 • Настанет Свет, если мы сможем перемочь тьму в себе 😇 Перестаньте смотреть вокруг себя, загляните внутрь себя, ищите равновесие и спокойствие внутри себя и вы, уравновешиваясь, увидите, как меняется мир вокруг вас. Перестаньте думать головой и пытаться все контролировать, думайте сердцем и у вас обязательно все наладится 😍 излучайте любовь, спокойствие и милосердие. Во благо ❤️

  Adriana MezzaAdriana Mezza
KZworld